تبلیغات سایت

داشتن سایت با کیفیت از لحاظ ظاهر و محتوا که در آن سایت , سئو سازی دقیقی انجام شده باشد و بک لینک های خوبی هم گرفته باشد قدم های اولیه یک شغل یا فروشگاه است و قدم نهایی آن تبلیغ سایت است که برای صاحب یک سایت , مثل کالای فروشی میباشد به این معنی که شما اگر کالایی برای فروش داشته باشید زمانی موفق است که تبلیغات خوبی برای آن کالا کرده باشید . سایت هم دقیقا همین است یعنی زمانی سایت شما به سرعت دیده میشود که تبلیغات خوبی برای آن سایت کرده باشید .

گروه تبلیغات یارسایت با در درست داشتن بیش از ۲۵۰ سایت تبلیغات آگهی سایت شما را با هزینه ای مناسب در کمترین زمان , سایت شما را معرفی میکند

BannerAds
  • تبلیغات در سایت های آگهی
  • تبلیغات بنری
  • تبلیغات پیامکی
  • تبلیغات کد نویسی شده در سایت های پر بازدید

در عصر امروزی که به نام عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات شناخته می شود، تبلیغات اینترنتی یکی از بهترین روش ها برای افزایش مشتریان و سود بیشتر قلمداد می‌گردد.

یکی از موثرترین انواع تبلیغات اینترنتی ، تبلیغات در سایت های پربازدید است.

برندهای بزرگ و کوچک می‌توانند با تکیه بر تبلیغات در سایت های پربازدید ، گام بلندی برای معرفی محصولات و خدمات خود و حتی برندسازی در بستر اینترنت بردارند.

به کمک تبلیغات در سایت های پربازدید شما می‌توانید در مدت زمان کوتاهی، مشتریان و بازدیدکنندگان وبسایت خود را چند برابر کنید.

در این نوع تبلیغات، به کمک جدیدترین روش های برندسازی و بازاریابی اینترنتی، محصولات و خدمات خود را به میلیون‌ها نفر معرفی کرده و درآمد خود را به میزان چشمگیری افزایش دهید.

حال شاید این سوال در ذهن‌تان شکل گرفته باشد که چطور تشخیص دهیم یک سایت پربازدید است یا نه؟! در جواب باید بگویم که بازدیدِ سایت ها یک معقوله ی نسبی است و سایت هایی که به عنوان سایت های پربازدید نام برده می‌شوند عموما رنک الکسای بالایی دارند.

سایت الکسا، رتبه بندی خاصی برای سایت های مختلف از لحاظ تعداد بازدید و چند پارامتر دیگر از جمله نرخ خروج و… ارائه می‌دهد.

به عنوان مثال در لیست پربازدیدترین سایت ها، گوگل در ایران و جهان رتبه ی نخست را در اختیار دارد و شما می‌توانید با کلیک بر روی دکمه زیر، پربازدیدترین سایت های ایران در لیست الکسا را مشاهده کنید.

اثرگذاری گسترده بر روی کاربران

با تبلیغات در سایت های پربازدید و با جمع‌آوری کوکی‌های مرورگر کاربر، می‌توانیم به کاربران، نوع خاصی از تبلیغات را با توجه به علایق و سلیقه آن‌ها نشان دهیم. و این یعنی کاربر، تبلیغی را می‌بیند که دقیقا به دنبال آن بوده است! به علاوه، زیباییِ تبلیغات شما در جلوه‌های گرافیکی با تبلیغ نویسیِ جذاب و حرفه‌ای همراه شده و قلب و جان کاربرانِ شما را هدف قرار می‌دهد. در این نوع تبلیغات، برندِ شما در مدت زمان کوتاه و با کمترین هزینه، در ذهن مخاطبان حک می‌شود. همین که کاربران نامِ شما را در ذهن داشته باشند کمک بزرگی به شما می‌کند.

برندسازی با سرعت نور

در تحقیقات اخیری که در کشور آمریکا و چند کشور اروپایی به عمل آمده است، نتایج شگفت‌آور و جالبی از تاثیر تبلیغات در سایت های پربازدید به دست آمده! در این تحقیقات نتیجه گرفته شده است که تبلیغات بنری و سایر انواع تبلیغات در سایت های پربازدید ، تاثیرِ حیرت‌آوری بر تصمیمات خرید مشتری می‌گذارند. به گونه‌ای که هنگام خرید، اولین نامی که مشتری به ذهنش می‌رسد، نامِ دیده شده در تبلیغات است. فقط کافیست مشتریان، بنرِ شما را در تبلیغات ببینند و برای لحظاتی به آن خیره شوند. همین برای موفقیت شما کافی است.

قیمت‌های مختلف، متناسب با بودجه‌ی شما

تبلیغات در سایت های پربازدید ، دستِ شما را برای تعیینِ بودجه کاملا باز می‌گذارد. در این نوع تبلیغات، هزینه بنر تبلیغاتی، بر اساس سایت، اندازه و محل قرارگیریِ بنر تعیین می‌شود. بهینه‌ترین حالت ممکن برای هزینه ی لازم را تیم متخصصِ ما، با آنالیز دقیقِ نیازها و محل حضورِ مشتریانِ شما مشخص می‌کند. شما می‌توانید تبلیغِ خود را به کمک تیمِ حرفه‌ایِ یارسایت ، متشکل از متخصصانِ تبلیغ نویسی، طراحان گرافیکی و آنالیزورهای دقیق و نکته سنجِ ما در بیش از ۱۰۰ سایتِ پربازدید، متناسب با صنعتی که در آن فعالیت می‌کنید، قرار دهید.

انعطاف‌پذیریِ بالا

تبلیغات در سایت های پربازدید ، شما را محدود به استفاده از یک تصویر ثابت نمی‌کند! بلکه به شما این امکان را می‌دهد که از انیمیشن‌ها در طراحیِ بنرهای تبلیغاتیِ خود استفاده کنید و تصویرِ ماندگاری را در ذهنِ کاربرانِ خود ایجاد کنید. البته این نکته هم فراموش نشه که بنر تبلیغاتی فقط ارجاع دهنده مخاطب به سایت شماست و این به تنهایی برای شما فروش ایجاد نمیکند، شما باید با طراحی صفحه فرود و مکانیزم های ایمیل مارکتینگ مخاطبان خود را در چرخه خرید وارد کنید.

Ads-site